Lukujärjestys KEVÄT 2023

Kevätkausi 9.1.-7.5.2023

Ilmoittaudu mukaan jäsenrekisteriohjelman kautta.

Ryhmäkohtainen tilannetieto: Ryhmäkalenterin avulla tuntitarjontaa pääsee tarkastelemaan rekisteröitymättä osoitteesta https://www.jasentieto.fi/public/PublicGroups.aspx?sid=354

Katso lisätietoja kohdasta ilmoittautuminen ja maksut 

Tervetuloa!

Päivä/paikka

Aika

Tehotaso

Tuntinimike

Ohjaaja

Maanantai





Oulun Uimahallin liikuntasali (2 krs)12.30-13.30tehotreeni* KAHVAKUULA senioriSeija Salmi
Myllyojan koulu17.30-18.30tehotreeniVATSA-PEPPU-REISISoile Helisten-Mikkola
Kaukovainion koulu18.30-19.30tehotreeniKUNTOJUMPPAEeva Juola
Kaukovainion koulu

19.30-20.30lempeäVENYTYS-/SYVÄJUMPPA
alkeis- ja jatkoryhmä
Eeva Juola
Maikkulan a-a17.30-18.30lempeäSELKÄJUMPPASari Hietaniemi
Kuivasjärven koulu19.00-20.00tanssillinenLAVIS -lavatanssijumppa
joka toinen ma: 9.1., 23.1., 6.2., 20.2., 27.2.? 13.3.? 20.3., 3.4., 17.4. 
CORE + KEHONHUOLTO
joka toinen ma

Anne Konttila


Soile Helisten-Mikkola

Tiistai





Ouluhalli, tanssisali10.00-11.00lempeä* AAMUVOIMISTELUEeva Juola
Oulun Uimahalli,
kuntosali
14.00-15.00tehotreeni* KUNTOSALI, senioriSeija Salmi

Keskiviikko





Ouluhalli, tanssisali11.30-12.30tanssillinen* AAMULATINOEeva Juola
Valve, kulttuuritalo
Hallituskatu 7
13.15-14.00lempeä* VOIMA- JA TASAPAINOTULIJUMPPASeija Salmi
Ouluhalli, tanssisali

18.00-19.00tanssillinenLAVIS -lavatanssijumppaAnne Konttila

Torstai





Ouluhalli, tanssisali

14.00-15.00tehotreeni* KUNTOMIXHeidi Kilkki
Ouluhalli, tanssisali17.00-18.00tanssillinenLATINOLADYTEeva Juola
Ouluhalli, tanssisali18.00-19.00lempeä9.2., 23.2. jne. PILATES alkeet ja 
26.1., 2.2., 16.2. jne KEHONHUOLTO
vuorotellen
Sari Hietaniemi ja Eeva Juola
Oulujoen koulu


17.30-18.30tehotreeniKAHVAKUULA
omalla kuulalla
Anu Kujala ja Seija Salmi 
Oulujoen koulu


18.30-19.15lempeä* VENYTYS/RENTOUTUSAnu Kujala ja Seija Salmi 
Kuivasjärven a-a19.00-20.00
hox - aika muuttunut!
tehotreeniKUNTOJUMPPASirpa Jämsä

Perjantai





Ouluhalli, tanssisali17.30-18.30lempeäVENYTYS- /SYVÄJUMPPA
alkeis- ja jatkoryhmä
Eeva Juola


Sunnuntai





Kaakkurin koulu




10.00-11.00tehotreeniAIKUISTEN TELINEVOIKKA
alkeis/jatko
ilmoittaudu ryhmäkohtaisesti
Heini Lehtosaari
Värtön liikuntahalli

15.00-16.00tanssillinenLAVIS -lavatanssijumppaAnne Konttila
Värtön liikuntahalli

16.00-17.00tehotreeniKAHVAKUULA
(omalla kahvakuulalla)
Anu Kujala
Ouluhalli, tanssisali



17.00-19.00tanssillinenVALIOVOIMISTELIJAT
ilmoittaudu ryhmäkohtaisesti
Sainila, Tertsunen


Katso tuntikuvaukset tästä

Lisätietoa ohjaajistamme tästä
Harjoituspaikat tästä


Kalenteriin voi tulla vielä pieniä muutoksia.
Ryhmä toimii, kun kävijöitä on vähintään 10.
Mahdollisista muutoksista tiedotamme viimeistään kauden kolmannella tai neljännellä toimintaviikolla. Tämän jälkeen jumpat toimivat kauden loppuun, oli kävijämäärä mikä tahansa.