Lapset ja nuoret syksy 2022

Syksyn tuntikalenteri ajalle 15.8.-11.12.2022 

Ilmoittaudu ryhmään ilmoittautumisohjelman kautta. 
Jumpat joissa osallistujia lapsi ja aikuinen maksetaan molemmista jäsenmaksu. Klikka Jäsenmaksu v. 2022 -ryhmää niin laskuun lisätään vaadittava jäsenmaksu.
Ryhmä toimii, jos kävijöitä on vähintään 10/ryhmä.
Maksa lasku vasta kun saat meiltä vahvistuksen että ryhmä perustetaan.
Muista perua ilmoittautuminen jos lapsi ei jatka ryhmässä niin annat tilaa muille.

Ryhmäkohtainen tilannetieto tästä: Ryhmäkalenterin avulla ryhmätarjontaa pääsee tarkastelemaan rekisteröitymättä osoitteesta https://www.jasentieto.fi/public/PublicGroups.aspx?sid=354


Katso tuntikuvaukset tästä

Lisätietoa ohjaajistamme tästä

Harjoituspaikat tästä

Kaikki tunnit tauolla: vk 43

Maanantai




Oulunlahden koulu16.30-18Joukkuevoimistelun esivalmennus 2017-2016Lotta Tennilä ja Fanny Joensuu
Kuivasjärven koulu17.15-18.00TEMPPUJUMPPA 3-5 v tytöt&pojat + aikuinenMeriem Filali
Kuivasjärven koulu18.05-18.50TEMPPUJUMPPA 6-8 v tytöt&pojatMeriem Filali
Oulunsuun alakoulu
15.8.-26.9. Niilontie 24 pihalla
17.30-18.00VOIMISTELUKOULU
2-4 v tytöt&pojat + aikuinen
Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu
15.8.-26.9. Niilontie 24
18.00-18.45VOIMISTELUKOULU
5-6 v tytöt&pojat
Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu
15.8.-26.9. Niilontie 24
18.45-19.45VOIMISTELUKOULU
7-9 v tytöt&pojat
Laura Maaninka
Välikylän päiväkoti17.00-17.45LASTEN TANSSI 5-6 vJenni Säkkinen
Välikylän päiväkoti17.50-18.50SHOWTANSSI 7-9 v 
alkeet
Jenni Säkkinen

Tiistai




Hönttämäen koulu19.00-20.00VOIMISTELUKOULU 7-9 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka
Välikylän päiväkoti17.00-17.30SATUBALETTI 4-5 v
tytöt&pojat
Jenni Säkkinen
Lämsäjärven koulu18-19Rytminen esivalmennus 5-7v.Rajaa Kindi

Keskiviikko




Myllytullin koulu16.30-17.45Kilpa-aerobic 6-10v.Oona Veivo
Toppilan liikuntatalo16.45-17.30TEMPPUJUMPPA 4-5 v tytöt&pojat Susanna Raudaskoski 

Lauantai




Toppilan liikuntatalo
telinesali 1




10.00-10.30PERHETEMPPUJUMPPA 2-4 v
tytöt&pojat + aikuinen
Susanna Raudaskoski 
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
10.30-11.15TEMPPUJUMPPA 4-5v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski 
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
12-13.30Joukkuevoimistelun esivalmennus 2017-2016Susanna Raudaskoski
Rita-aukion koulu9.30-10.30Rytminen esivalmennus 5-7v.Rajaa Kindi
Rita-aukion koulu10.30-12Mini rytminen (esivalmennus) 8-10v.Rajaa Kindi

Sunnuntai




Myllytullin koulu15.30-17Kilpa-aerobic 6-10v.Lilli Penttilä
Kaakkurin koulu



11.00-11.30TEMPPUJUMPPA 4-5 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu11.30-12.15TEMPPUJUMPPA 6-7 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu12.15-13.00TEMPPUJUMPPA 8-10 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu13.00-13.30TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu


13.30-14.00TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari
Pohjois-Ritaharjun koulu12-13Joukkuevoimistelun esivalmennus 2018-2017Hanna Komminaho