Lapset ja nuoret syksy 2022

Syksyn tuntikalenteri ajalle 15.8.-11.12.2022 

Ilmoittaudu ryhmään ilmoittautumisohjelman kautta. 
Ryhmä toimii, jos kävijöitä on vähintään 10/ryhmä.
Maksa kevään lasku vasta kun saat meiltä vahvistuksen että ryhmä perustetaan kevätkaudelle.
Muista perua ilmoittautuminen jos lapsi ei jatka ryhmässä niin annat tilaa muille.

Ryhmäkohtainen tilannetieto tästä: Ryhmäkalenterin avulla ryhmätarjontaa pääsee tarkastelemaan rekisteröitymättä osoitteesta https://www.jasentieto.fi/public/PublicGroups.aspx?sid=354


Katso tuntikuvaukset tästä

Lisätietoa ohjaajistamme tästä

Harjoituspaikat tästä


Kaikki tunnit tauolla: 

Maanantai





Kuivasjärven koulu17.15-18.00
TEMPPUJUMPPA 3-5 v tytöt&pojat + aikuinenMeriem Filali
Kuivasjärven koulu18.05-18.50
TEMPPUJUMPPA 6-8 v tytöt&pojatMeriem Filali
Oulunsuun alakoulu


17.30-18.00
VOIMISTELUKOULU
2-4 v tytöt&pojat + aikuinen
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu


18.00-18.45
VOIMISTELUKOULU
4-6 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu


18.45-19.30
VOIMISTELUKOULU
7-9 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Välikylän päiväkoti17.00-17.45
LASTEN TANSSI 5-6 vJenni Säkkinen
Välikylän päiväkoti17.50-18.50
SHOWTANSSI 7-9 v 
alkeet
Jenni Säkkinen

Tiistai





Hönttämäen koulu19.00-20.00
VOIMISTELUKOULU 6-9 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka
Välikylän päiväkoti17.00-17.30
SATUBALETTI 4-5 v
tytöt&pojat
Jenni Säkkinen
Välikylän päiväkoti17.35-18.35
SHOWTANSSI 7-10 v jatko
tytöt&pojat
Jenni Säkkinen
Välikylän päiväkoti18.40-19.40
SHOWTANSSI 10-14 v jatkoJenni Säkkinen

Keskiviikko





Toppilan liikuntatalo16.00-16.45
PERHETEMPPUJUMPPA 2-4 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski
Toppilan liikuntatalo16.45-17.30
TEMPPUJUMPPA 4-5 v tytöt&pojat Susanna Raudaskoski 


Toppilan liikuntatalo17.30-18.30
TEMPPUJUMPPA 
6-10 v tytöt&pojat
Susanna Raudaskoski

Torstai





Oulujoen koulu


17.00-17.30
TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojat + aikuiset
Oulujoen koulu17.35-18.30
TEMPPUJUMPPA 4-6 v tytöt&pojat

Lauantai





Toppilan liikuntatalo
telinesali 1



10.00-10.30
PERHETEMPPUJUMPPA 2-4 v
tytöt&pojat + aikuinen
Susanna Raudaskoski ja Lotta
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
10.30-11.15
TEMPPUJUMPPA 4-5v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski ja Lotta
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
11.15-12.00
TEMPPUJUMPPA 6-10 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski ja Lotta

Sunnuntai





Kaakkurin koulu


11.00-11.30
TEMPPUJUMPPA 4-5 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu11.30-12.15
TEMPPUJUMPPA 6-7 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu12.15-13.00
TEMPPUJUMPPA 8-10 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu13.00-13.30
TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu


13.30-14.00
TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari