Lukujärjestys kevät 2023

Kevään tuntikalenteri ajalle 9.1.-7.5.2023 

Ilmoittaudu ryhmään ilmoittautumisohjelman kautta. 
Jumpat joissa osallistujia lapsi ja aikuinen maksetaan molemmista jäsenmaksu. Klikka Jäsenmaksu v. 2023 -ryhmää niin laskuun lisätään vaadittava jäsenmaksu.
Ryhmä toimii, jos kävijöitä on vähintään 10/ryhmä.
Maksa lasku vasta kun saat meiltä vahvistuksen että ryhmä perustetaan.
Muista perua ilmoittautuminen jos lapsi ei jatka ryhmässä niin annat tilaa muille.

Ryhmäkohtainen tilannetieto tästä: Ryhmäkalenterin avulla ryhmätarjontaa pääsee tarkastelemaan rekisteröitymättä osoitteesta https://www.jasentieto.fi/public/PublicGroups.aspx?sid=354


Katso tuntikuvaukset tästä

Lisätietoa ohjaajistamme tästä

Harjoituspaikat tästä


Kaikki tunnit tauolla: vk 10

Maanantai




Kuivasjärven koulu17.15-18.00TEMPPUJUMPPA 3-5 v tytöt&pojat + aikuinenMeriem Filali
Kuivasjärven koulu18.05-18.50TEMPPUJUMPPA 6-8 v tytöt&pojatMeriem Filali
Oulunsuun alakoulu



17.30-18.00VOIMISTELUKOULU
2-4 v tytöt&pojat + aikuinen
Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu


18.00-18.45VOIMISTELUKOULU
5-6 v tytöt&pojat
Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu


18.45-19.45VOIMISTELUKOULU
7-9 v tytöt&pojat
Laura Maaninka
Välikylän päiväkoti16.30-17.00SATUBALETTI 4-5 v
tytöt&pojat
PERUTTU!
PERUTTU!
Välikylän päiväkoti17.05-17.50LASTEN TANSSI 5-6 vJenni Säkkinen
Välikylän päiväkoti17.55-18.50SHOWTANSSI 7-10 v 
alkeet 2.
Jenni Säkkinen
Oululahden koulu16.30-18.00Joukkuevoimistelun ESIVALENNUS 
sv 2015-2017
Lotta Tennilä ja Fanny Joensuu

Tiistai




Hönttämäen koulu19.00-20.00VOIMISTELUKOULU 7-9 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka

Keskiviikko




Myllytullin koulu16.30-17.45Kilpa-aerobic 6-10v.Oona Veivo
Pohjois-Ritaharjun koulu17.00-18.30Joukkuevoimistelun ESIVALMENNUS 
sv 2015-2017
Susanna Raudaskoski

Lauantai




Kastellin montitoimitalon päiväkoti11.00-11.45TEMPPUJUMPPA 3-5 v
tytöt&pojat + aikuinen
Aada Leinonen
Kastellin montitoimitalon päiväkoti11.45-12.30TEMPPUJUMPPA 6-11 v
tytöt&pojat 
Aada Leinonen
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1



10.00-10.30PERHETEMPPUJUMPPA 2-4 v
tytöt&pojat + aikuinen
Susanna Raudaskoski 
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
10.30-11.15TEMPPUJUMPPA 4-5v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski 
Toppilan liikuntatalo12.00-13.30Joukkuevoimistelun ESIVALMENNUS
sv 2015-2017
Susanna Raudaskoski

Sunnuntai




Myllytullin koulu15.30-17Kilpa-aerobic 6-10v.Lilli Penttilä
Kaakkurin koulu



11.00-11.30TEMPPUJUMPPA 4-5 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
ja Aada
Kaakkurin koulu11.30-12.15TEMPPUJUMPPA 6-7 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
ja Aada
Kaakkurin koulu12.15-13.00TEMPPUJUMPPA 8-10 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
ja Aada
Kaakkurin koulu13.00-13.30TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari
ja Aada
Kaakkurin koulu



13.30-14.00TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari
ja Aada