Lukujärjestys syksy 2021
lapset ja nuoret


Syksyn tuntikalenteri ajalle 16.8.-12.12.2021 
tuntikalenteriin voi tulla vielä pieniä muutoksia...

Ryhmä toimii, jos kävijöitä on vähintään 10/ryhmä.
Maksa lasku vasta kun saat meiltä vahvistuksen että ryhmä perustetaan. Kaikki syyskauden ryhmät aloitetaan 16.8. alakavalla viikolla ja ne toimivat elokuun loppuun jolloin viimeistään tehdään päätös ryhmän perustamisesta. 

Ryhmäkohtainen tilannetieto tästä: Ryhmäkalenterin avulla ryhmätarjontaa pääsee tarkastelemaan rekisteröitymättä osoitteesta https://www.jasentieto.fi/public/PublicGroups.aspx?sid=354


Katso tuntikuvaukset tästä

Lisätietoa ohjaajistamme tästä

Harjoituspaikat tästä


Kaikki tunnit tauolla: 25.-30.10. ja 6.12.

Maanantai





Kuivasjärven koulu17.30-18.15
TEMPPUJUMPPA 3-5 v tytöt&pojat + aikuinenMeriem Filali
Kuivasjärven koulu18.15-19.00
TEMPPUJUMPPA 6-8 v tytöt&pojatMeriem Filali
Oulunsuun alakoulu17.30-18.00
VOIMISTELUKOULU
2-4 v tytöt&pojat + aikuinen
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu18.00-18.45
VOIMISTELUKOULU
4-5 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Oulunsuun alakoulu18.45-19.30
VOIMISTELUKOULU
6-8 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Välikylän päiväkoti17.00-17.45
LASTEN TANSSI 5-6 vJenni Säkkinen
Välikylän päiväkoti17.45-18.45
SHOWTANSSI 7-9 v
alkeet
Jenni Säkkinen

Tiistai





Hönttämäen koulu17.30-18.00
VOIMISTELUKOULU
2-3 v tytöt&pojat + aikuinen
Laura Maaninka
Hönttämäen koulu18.00-18.45
VOIMISTELUKOULU 4-5 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka
Hönttämäen koulu18.45-19.45
VOIMISTELUKOULU 6-8 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka
Välikylän päiväkoti17.00-18.00
SHOWTANSSI 7-9 v
jatkotaso
Jenni Säkkinen
Välikylän päiväkoti18.00-19.00
SHOWTANSSI 10-14 v  alkeet/jatkoJenni Säkkinen

Keskiviikko





Niilontie 2413.00-13.30
VOIMISTELUKOULU 2-3 v tytöt&pojat + aikuinenSusanna Raudaskoski
Niilontie 2413.30-14.15
VOIMISTELUKOULU 4-6 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski
Niilontie 2414.15-15.15
VOIMISTELUKOULU +6 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski
Niilontie 2416.00-17.00
JOUKKUEVOIMISTELU
ESIVALMENNUS
2015-2017 syntyneille / alkeis
Susanna Raudaskoski
Niilontie 2417.00-17.30
VOIMISTELUKOULU 2-3 v tytöt&pojat + aikuinenSusanna Raudaskoski
Niilontie 2417.30-18.15
VOIMISTELUKOULU 4-6 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski
Niilontie 2418.15-19.00
VOIMISTELUKOULU +6 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski
Toppilan liikuntatalo, telinesali 117.00-17.30
TEMPPUJUMPPA 3-4 v tytöt&pojatSaara Filali
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
17.30-18.30
TEMPPUJUMPPA 5-7 v tytöt&pojatSaara Filali
Oulunsuun alakoulu







18.15-19.15
TANSSILLINEN VOIMISTELU 7+ v tytöt&pojat Piia Järvinen

Perjantai





Metsokankaan päiväkoti17.30-18.30
JOUKKUEVOIMISTELU ESIVALMENNUS, 2015-2017 syntyneille, alkeisSusanna Raudaskoski

Torstai





Oulujoen koulu16.30-17.00
TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojat + aikuisetSusanna Raudaskoski
Oulujoen koulu17.00-17.45
TEMPPUJUMPPA 4-6 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski
Oulujoen koulu17.45-18.30
FREEGYM + 5 v
tytöt&pojat
Susanna Raudaskoski

Lauantai





Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
10.00-10.30
TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Susanna Raudaskoski
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
10.30-11.15
TEMPPUJUMPPA 4-6v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
11.15-12.00
FREEGYM + 5 v
tytöt&pojat
Susanna Raudaskoski
Toppilan liikuntatalo
telinesali 1
12.00-13.00
FREEGYM +8 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski

Sunnuntai





Kaakkurin koulu11.00-11.30
TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari








Kaakkurin koulu11.30-12.00
TEMPPUJUMPPA 4 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu12.00-12.45
TEMPPUJUMPPA 5-7 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu12.45-13.30
TEMPPUJUMPPA 7-9 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu13.30-14.00
TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari