Lapset ja nuoret kevät 2020

Kaikki toimintamme on 29.3.2020 saakka peruttu.

Seuraa tiedotustamme toiminnan aloittamisesta tauon jälkeen.

Toivotamme jäsenistöllemme hyviä ulkoilukelejä ja rentouttavia jumppahetkiä kotona.

 

14.3.2020 ONV:n johtokunta

 

Kevään tuntikalenteri ajalle 7.1.-10.5.2020

 

Ryhmä toimii, jos kävijöitä on vähintään 12/ryhmä - sunnuntaina 15/ryhmä.

Ryhmäkohtainen tilannetieto tästä: Ryhmäkalenterin avulla ryhmätarjontaa pääsee tarkastelemaan rekisteröitymättä osoitteesta https://www.jasentieto.fi/public/PublicGroups.aspx?sid=354


Katso tuntikuvaukset tästä

Lisätietoa ohjaajistamme tästä

Harjoituspaikat tästä

 

Kaikki tunnit tauolla: 2.-8.3., 9.-13.4. ja 1.5. - kaikki tunnit tauolla!

Päivä/paikka

Aika

 

Tuntinimike

Ohjaaja

Maanantai

    
Oulunsuun a-a17.30-18.00 VOIMISTELUKOULU
2-3 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Kuivasjärven koulu17.30-18.00 VOIMISTELUKOULU
2-3 v tytöt&pojat
Susanna Raudaskoski
Koskelan päiväkoti17.00-17.30 VOIMISTELUKOULU
3-5 v tytöt&pojat
+ vanhempi
Kaisa-Maria Nikumatti
Oulunsuun a-a18.00-18.45 VOIMISTELUKOULU
4-5 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Oulunsuun a-a18.45-19.30 VOIMISTELUKOULU
6-7 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Koskelan päiväkoti17.45-18.30 VOIMISTELUKOULU
6-8 v tytöt&pojat
Kaisa-Maria Nikumatti
Kuivasjärven koulu18.00-19.00 VOIMISTELUKOULU 10-12 v
tytöt@pojat
Susanna Raudaskoski

Tiistai

    
Torikatu 21
alk. 28.1.-> Harjapäänkatu 33, Figuren sali
17.30-18.15 LASTEN TANSSI 4-6 v  alkeis/jatko, tytöt&pojatJenni Säkkinen
Hönttämäen koulu18.30-19.30 VOIMISTELUKOULU 6-8 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka
Torikatu 21
alk. 28.1. -> Harjapäänkatu 33, Figuren sali
18.15-19.15 SHOWTANSSI 7-10 v alkeis/jatko, tytöt&pojatJenni Säkkinen

Torikatu 21
alk. 28.1. ->
Harjapäänkatu 33,
Figuren sali

19.15-20.15 

SHOWTANSSI 10-13v- alkeis/jatko, tytöt&pojat

Jenni Säkkinen

Keskiviikko

    

Linnanmaan liik.halli

17.00-17.30 TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojatHeini Lehtosaari
Linnanmaan liik.halli17.30-18.00 TEMPPUJUMPPA 4-5 v tytöt&pojatHeini Lehtosaari
Linnanmaan liik.halli18.00-18.45 TEMPPUJUMPPA 6-7 v tytöt&pojatHeini Lehtosaari
Oulunsuun a-a17.00-17.45 

VOIMISTELUKOULU jatko
5-9 v tytöt&pojat
Peruttu!

Peruttu! Ryhmään ei tullut riittävästi osallistujia.
Oulunsuun a-a17.45-18.30 TANSSILLINEN VOIMISTELU alkeet 7-9 v tytöt&pojat Piia Järvinen
Linnanmaan liik.halli18.45-19.45 TELINEVOIMISTELU alkeet nuoret/aikuiset tytöt&pojatHeini Lehtosaari

Torstai

    
Oulujoen koulu17.30-18.15 TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojatHeini Lehtosaari
Torikatu 2117.30-18.00 LASTEN TANSSI alk. 3-4 vLaura Maaninka

Oulujoen koulu

18.15-19.00 TEMPPUJUMPPA 4-6 v tytöt&pojatHeini Lehtosaari

Perjantai

    
Oulun kans.väl.koulu18.00-18.30 TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojatYasmina Filali
Oulun kans.väl.koulu18.30-19.15 TEMPPUJUMPPA 4-6 v tytöt&pojatYasmina Filali
Oulun
kans.väl.koulu
19.15-20.00 TELINEVOIM. alkeisjatko 7-10 v  tytöt&pojatYasmina Filali

Lauantai

    
Linnanmaan liik.halli10.30-11.00 TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat
vaihtuva ohjaaja
Linnanmaan liik.halli11.00-11.45 TEMPPUJUMPPA 4-5 v
tytöt&pojat
vaihtuva ohjaaja
Linnanmaan liik.halli11.45-12.45 TEMPPUJUMPPA 6-8 v
tytöt&pojat
vaihtuva ohjaaja

Sunnuntai

    
Myllytullin koulu15.00-16.00
Peruttu!
 FREEGYM PERHELIIKUNTA
(lapset yli 4 v->)
PERUTTU!
Ryhmään ei tullut minimimäärää osallistujia.
Kaakkurin koulu12.00-12.30 TEMPPUJUMPPA 3-4 v tytöt&pojatHeini Lehtosaari
Valve, sali 112.30-13.00 LASTEN TANSSI 3-4 v
tytöt&pojat
Sofia Lang
Kaakkurin koulu12.30-13.15 TEMPPUJUMPPA 4-5 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Valve, sali 113.00-13.45 LASTEN TANSSI 5-7 v
tytöt&pojat
Peruttu!
Peruttu! Ei minimäärää osall.
Kaakkurin koulu13.15-14.00 TEMPPUJUMPPA 6-7 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Myllytullin koulu14.00-15.00 UUTUUS! NINJAGYM
tytöt&pojat yli 6 v->
Yasmina ja Meriem Filali
Valve, sali 113.45-14.45 SHOWTANSSI alkeisjatk10-13 v
Peruttu!
Peruttu! Ei minimäärää osal.