Lapset ja nuoret kevät 2021

 

Kevään tuntikalenteri ajalle 1.2.-23.5.2021
(tuntikalenteriin voi tulla pieniä muutoksia)
 

Oulun alueen koronarajoitusten mukaisesti 2-3 v ryhmät joissa vanhemmat ovat mukana eivät vielä starttaa 1.2. Tuntikalenterissa näissä ryhmissä on teksti tauolla!

Ryhmä toimii, jos kävijöitä on vähintään 10/ryhmä.
Maksa kevään lasku vasta kun saat meiltä vahvistuksen että ryhmä perustetaan kevätkaudelle.

Ryhmäkohtainen tilannetieto tästä: Ryhmäkalenterin avulla ryhmätarjontaa pääsee tarkastelemaan rekisteröitymättä osoitteesta https://www.jasentieto.fi/public/PublicGroups.aspx?sid=354


Katso tuntikuvaukset tästä

Lisätietoa ohjaajistamme tästä

Harjoituspaikat tästä
 

Kaikki tunnit tauolla: 8.-4.3., 1.-5.4. ja 1.5. - kaikki tunnit tauolla!

Maanantai

    
Oulunsuun a-a
tauolla!
17.30-18.00 VOIMISTELUKOULU
2-4 v tytöt&pojat + aikuinen
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Koskelan päiväkoti17.30-18.15 TEMPPUJUMPPA
3-5 v tytöt&pojat
Meriem Filali
Oulunsuun a-a18.00-18.45 VOIMISTELUKOULU
4-5 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka
Oulunsuun a-a18.45-19.30 VOIMISTELUKOULU
6-7 v tytöt&pojat
Piia Järvinen, Laura Maaninka

Tiistai

    
Torikatu 21
 
17.30-18.15 LASTEN TANSSI 5-6 v  alkeis/jatko, tytöt&pojatAija-Riina Kemppainen
Torikatu 21
 
18.15-19.15 SHOWTANSSI 7-9 v
alkeis/jatko, tytöt&pojat
Aija-Riina Kemppainen
Hönttämäen koulu17.30-18.15 VOIMISTELUKOULU 4-5 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka
Hönttämäen
koulu
18.15-19.15 VOIMISTELUKOULU 6-8 v
tytöt&pojat
Laura Maaninka

Keskiviikko

    

Linnanmaan liik.halli
tauolla!

17.00-17.30 TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojat + aikuinenHeini Lehtosaari
Linnanmaan liik.halli
tauolla!
17.30-18.00 TEMPPUJUMPPA 2-3  v tytöt&pojat + aikuinenHeini Lehtosaari
Linnanmaan liik.halli18.00-18.30 TEMPPUJUMPPA 3-4 v tytöt&pojatHeini Lehtosaari
Oulunsuun a-a17.30-18.15 

VOIMISTELUKOULU 5 + v tytöt&pojat

Piia Järvinen
Oulunsuun a-a18.15-19.00 TANSSILLINEN VOIMISTELU 7+ v tytöt&pojat Piia Järvinen
Linnanmaan liik.halli18.30-19.15 TEMPPUJUMPPA 5-7 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari

Torstai

    
Oulujoen koulu
tauolla!
18.00-18.45 TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojat + aikuisetSusanna Raudaskoski

Oulujoen koulu

18.45-19.30 TEMPPUJUMPPA 4-6 v tytöt&pojatSusanna Raudaskoski

Perjantai

    
Oulun kans.väl.koulu
tauolla!
18.15-19.00 TEMPPUJUMPPA 2-3 v tytöt&pojatvarmista alkaako ryhmä
Oulun kans.väl.koulu19.00-19.45 TEMPPUJUMPPA 4-10 v tytöt&pojatvarmaista alkaako ryhmä

Lauantai

    
Linnanmaan liik.halli
tauolla!
10.30-11.00 TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Susanna Raudaskoski
Linnanmaan liik.halli11.00-11.45 TEMPPUJUMPPA 4-5 v
tytöt&pojat
Susanna Raudaskoski
Linnanmaan liik.halli11.45-12.45 TEMPPUJUMPPA 6-8 v
tytöt&pojat
Susanna Raudaskoski

Sunnuntai

    
Valve12.15-12.45 LASTEN TANSSI 3-5 v alk./jatkoJenni Säkkinen
Valve13.00-14.00 SHOWTANSSI 8-13 v jatko
tytöt&pojat
Jenni Säkkinen
Kaakkurin koulu
tauolla!
11.00-11.30 TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu11.30-12.00 TEMPPUJUMPPA 3-4 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu12.00-12.45 TEMPPUJUMPPA 4-5 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu12.45-13.30 TEMPPUJUMPPA 6-8 v
tytöt&pojat
Heini Lehtosaari
Kaakkurin koulu
tauolla!
13.30-14.00 TEMPPUJUMPPA 2-3 v
tytöt&pojat + aikuinen
Heini Lehtosaari